-
terug naar overzicht
plaats in mijn favorieten
- 1507
- Win een trouwjurk
9J2B8 Marfil Barcelona
Gekleurde Trouwjurk Marfil Barcelona 9J2B8 – Elegantie met een Gouden Randje
Op zoek naar een unieke en stijlvolle trouwjurk die elegantie uitstraalt én een statement maakt? Ontdek de betoverende trouwjurk stijl 9J2B8 van Marfil Barcelona, nu verkrijgbaar bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven.
Deze exclusieve gekleurde trouwjurk combineert verfijnde glamour met een moderne twist. De jurk heeft een schitterend lijfje met zwarte kant en subtiele glinsterdetails, terwijl de geplisseerde rok moeiteloos overloopt van zwart naar goud – een spectaculair ombré-effect dat je laat stralen bij elke stap.
Deze jurk is perfect voor bruiden die durven af te wijken van traditioneel wit en op zoek zijn naar een trouwjurk met karakter, stijl én klasse.
Waarom kiezen voor model 9J2B8 van Marfil Barcelona?
Uniek kleurverloop van zwart naar goud voor een luxe uitstraling
Elegante pasvorm met kant en fijne details
Perfect als alternatieve trouwjurk of voor een tweede trouwlook
Hoogwaardige afwerking van het Spaanse topmerk Marfil Barcelona
Bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven staan we klaar om je te begeleiden in jouw zoektocht naar dé jurk die bij jou past. Maak vandaag nog een pasafspraak en laat je betoveren door deze bijzondere gekleurde trouwjurk.
Durf te stralen in goud – kies voor stijl 9J2B8 van Marfil Barcelona.
Win een trouwjurk! wilt u ook kans maken? Schrijf u dan nu in!
Like ons op Facebook en blijf op de hoogte!