Grote maat trouwjurk met split | Ann & John Bruidsmode | Trouwjurken
COLLECTIE BRUIDSMODE OUTLET STORE
Grote maat trouwjurk met split

Grote maat trouwjurk met split

Trouwjurken in grote maten met split – Verfijnde elegantie bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven

Ben je op zoek naar een trouwjurk in een grotere maat met een elegante en verleidelijke touch? Ontdek de collectie trouwjurken in grote maten met een split bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven. Deze jurken combineren vrouwelijke elegantie met moderne details, perfect voor de bruid die stijlvol én zelfverzekerd voor het altaar wil verschijnen.

Een split in de rok geeft jouw trouwjurk een speelse en sensuele uitstraling, zonder in te leveren op klasse of comfort. Het accentueert op subtiele wijze je silhouet en zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen – ideaal voor een romantische wandeling, de eerste dans of een fotoshoot op locatie.

Onze plus size trouwjurken met split zijn verkrijgbaar in verschillende stijlen: van soepel vallende jurken tot prinsessenmodellen met een moderne twist. Of je nu houdt van een off-shoulder look, een diepe V-hals of een strapless top, wij hebben een ruime selectie speciaal ontworpen voor bruiden met een maatje meer.

Waarom kiezen voor een trouwjurk met split bij Ann & John Bruidsmode?

Ruime keuze in grote maten (maat 44 t/m 60+)

Jurken met elegante en flatterende splitdetails

Topmerken zoals Julietta, Modeca Curve en meer

Persoonlijke begeleiding door ervaren stylistes

Professionele aanpassingen in ons eigen atelier

Laat je inspireren door onze collectie en voel je prachtig op jouw trouwdag. Bezoek onze bruidsmodewinkel in Eindhoven en vind de trouwjurk die jouw persoonlijkheid en figuur laat stralen.

Plan vandaag nog een pasafspraak bij Ann & John Bruidsmode – dé specialist in grote maten trouwjurken met split.

Win een trouwjurk! wilt u ook kans maken? Schrijf u dan nu in!
Like ons
op Facebook en blijf op de hoogte!

x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.